Menu Close

Сервіс

Шановний покупець!

Продукція торгової марки TKS визнана світовим еталоном надійності та якості кліматичного обладнання. Науково-технічні досягнення та сучасні розробки в галузі кліматичної техніки застосовуються у створенні продукції TKS.

Кондиціонери TKS сертифіковані УКРСЕПРО та відповідають міжнародному стандарту якості ISO 9001. При настанні гарантійного випадку необхідно звертатися до організації, яка встановила це обладнання. Уважно вивчіть умови гарантії виробника, інструкцію та перевірте правильність заповнення гарантійного талона. Однак TKS залишає за собою право відмовити у гарантійному обслуговуванні обладнання у разі недотримання умов гарантійних зобов’язань.

Умови гарантійних зобов’язань

1.  Гарантійний талон дійсний лише за наявності правильно та чітко зазначених: моделі, серійних номерів  внутрішнього та зовнішнього блоків, дати продажу, чітких печаток фірми-продавця та установника, підпису покупця. У разі порушення цих умов, а також у випадку, коли дані, зазначені в гарантійному талоні змінені, стерті або переписані, талон визнається недійсним.

2. Виробник забезпечує усунення недоліків (дефектів) виробу, що виникли з вини Виробника протягом 24 (двадцяти чотирьох) місяців з дати продажу виробу.

3. Виробник не несе гарантійних зобов’язань і не провадить гарантійний ремонт виробу в таких випадках:

якщо виріб, призначений для особистих (побутових, сімейних) потреб, використовувався з метою, що не відповідає прямому призначенню;
у разі порушення правил та умов експлуатації, встановлення виробу, викладених в інструкції з експлуатації, а також у разі ремонту та монтажу, модифікації кондиціонера не уповноваженими особами
якщо виріб має сліди посторенного втручання або була спроба ремонту неспеціалізованим сервісним центром;
якщо дефект викликаний зміною конструкції або схеми виробу, не передбаченого Виробником;
якщо за час експлуатації змінився тепловий приплив у приміщенні та є невідповідність потужності охолодження (потужності обігріву) кондиціонера та теплофізичних якостей приміщення, через що кондиціонер не може підтримувати потрібну температуру;
відсутність профілактичного обслуговування кондиціонера менше ніж 1 раз на рік та/або відсутність позначки про його проведення у гарантійному талоні.
якщо дефект викликаний дією непереборних сил, нещасними випадками, навмисними чи необережними діями споживача чи третіх осіб;
якщо виявлені пошкодження, викликані потраплянням всередину виробу сторонніх предметів, речовин, комах та гризунів.
4. Гарантійні зобов’язання не поширюються на такі недоліки виробу:

механічні ушкодження, що виникли після передачі товару споживачеві;
пошкодження, спричинені невідповідністю стандартам живильних електричних мереж та інших подібних зовнішніх факторів;
пошкодження, спричинені використанням нестандартних та/або неякісних витратних матеріалів, приладдя, запасних частин.
5. Налаштування та встановлення (складання, підключення тощо) виробу, описані в документації, що додається до нього, повинні бути виконані спеціалізованою монтажною організацією. Вимагайте від фахівця, який здійснює встановлення внести всі необхідні відомості про встановлення Вашого виробу у гарантійний талон.

6. Компанія-виробник знімає з себе відповідальність за можливу шкоду, прямо або опосередковано нанесену продукцією TKS, людям, домашнім тваринам, майну у разі, якщо це сталося внаслідок недотримання правил та умов експлуатації, встановлення виробу, умисних чи необережних дій споживача чи третіх осіб.