Menu Close

ПРО компанІЮ

З 2009 року, торгова марка TKS стала набирати популярності як кліматична техніка високої якості, символ німецької надійності та високих стандартів виробництва.

1
РОКІВ РОБОТИ
1
ЗАДОВОЛЕНИХ КЛІЄНТІВ
Головна

Покупці техніки TKS – це люди з високими вимогами щодо продуктивності, екологічності та енергоефективності. Вони свідомо вибирають якісну продукцію і мають почуття стилю. Лояльний, гнучкий підхід та постійна орієнтація на потреби клієнта дозволяє компанії TKS розробляти та виробляти найсучасніші, актуальні та інноваційні моделі кліматичного обладнання. TKS – бездоганна техніка для найвибагливіших покупців!

TKS_logo_nebo

ПРО компанІЮ

З 2009 року, торгова марка TKS стала набирати популярності як кліматична техніка високої якості, символ німецької надійності та високих стандартів виробництва.

Незабаром TKS утвердилася на міжнародному ринку кондиціювання повітря, завдяки стандартам високої продуктивності, енергоефективності, використанню екологічно безпечних матеріалів. Тисячі споживачів кліматичної техніки TKS у всьому світі забезпечені комфортним мікрокліматом.

Вже понад 14 років якість техніки TKS підтверджується дослідженнями міжнародних незалежних лабораторій та європейськими сертифікатами.

Про компанію

Усі підприємства концерну пов'язані єдиною системою менеджменту та сертифіковані за стандартом ISO 9001-2011

Про компанію
Про компанію
net

Вся продукція підприємств промислового концерну TKS відповідає міжнародним та українським стандартам якості. Використання найкращих практик, «зелені технології», застосування екологічно чистих матеріалів – ключ до успіху TKS у всьому світі.

TKS_34

ПРО НАШУ ПРОДУКЦІЮ

Кліматична техніка TKS виробляється на власних складальних лініях в Південно-Східній Азії та Європі, відповідно до німецьких стандартів якості.

У техніці, спроєктованій німецькими інженерами, реалізовані інноваційні японські технології, всі компоненти відточені до майстерності та працюють злагоджено досягаючи при цьому максимальних показників енергоефективності.

Високі стандарти якості можливі завдяки тому, що на виробництві запроваджено жорсткий контроль якості складання та відбору комплектуючих, за спеціальною програмою “Hohe Qualität”.

Для того щоб підтримувати необхідний рівень, постійно проводяться актуальні розробки, контролюються всі етапи виробництва, проводяться випробування обладнання на довговічність.

Дуже важливим для виробника є застосування сучасних, екологічно чистих та безпечних матеріалів.

З TKS вам не доведеться вибирати між технологіями та привабливим дизайном.

Стильний та елегантний корпус кондиціонера підкреслить Вашу індивідуальність, лаконічно, доповнюючи інтер’єр будинку.

Широкий модельний ряд дозволить споживачеві підібрати кондиціонер, який відповідає саме Вашим уподобанням в дизайні.

Зручна та функціональна система автоматики дозволяє легко та доступно керувати Вашим кондиціонером.